30% wyższa aktywność mózgu wśród badanych
90-dniowa gwarancja zwrotu
24h Szybka wysyłka
Wybierz język:

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

Rozwiń interesujące Cię pytanie, aby zobaczyć odpowiedź. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie,
skontaktuj się z nami poprzez Czat na żywo widoczny w prawym dolnym rogu ekranu.

Jak powinno się stosować / dawkować Momentum?

Aby uzyskać optymalne efekty suplementacji, zalecana dawka to 2 kapsułki dziennie. Powinno przyjmować się 1 kapsułkę rano oraz 1 kapsułkę wieczorem, najlepiej przed posiłkiem popijając wodą.

Jak szybko zaczyna działać Momentum?

Oferujemy program stałej poprawy efektywności, a nie doraźny środek, dlatego pierwsze efekty zobaczysz po kilku dniach, natomiast większe zmiany zazwyczaj pojawiają się po dwóch tygodniach. Jeśli okres oczekiwania na efekty będzie nieco dłuższy, nie powinien być to powód do obaw - biochemia każdego organizmu jest inna, dlatego w niektórych przypadkach suplementacja będzie mieć wpływ na organizm nieco później. Pamiętaj, aby zażywać Momentum regularnie dwa razy dziennie, ponieważ tylko regularne przyjmowanie suplementu gwarantuje stałą obecność cennych składników odżywczych, a w efekcie wzrost Twojej efektywności.

Na ile trwałe są efekty działania Momentum?

Momentum jest suplementem diety. Zamiast ciągłych wzlotów i upadków poziomu aktywności i koncentracji, jak w przypadku kawy czy energy drinków, proponujemy Ci osiąganie więcej w długim okresie. Dzięki regularnej suplementacji zapewniasz swojemu mózgowi systematyczną stymulację, co przekłada się na ponadprzeciętną efektywność i osiągnięcia w dłuższym okresie czasu. Efekty uzyskane dzięki Momentum są trwałe, ponieważ w przeciwieństwie do kawy czy energy drinków systematycznie podnosisz aktywność mózgu zamiast jednorazowej stymulacji kofeiną czy tauryną.

Ile tabletek zawiera opakowanie Momentum?

W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek Momentum. Taka liczba wystarcza na 30 dni suplementacji. Opakowanie należy przechowywać w temperaturze pokojowej.

Jaki jest skład Momentum?

Momentum zostało stworzone w 100% z naturalnych składników, co gwarantuje brak skutków ubocznych. Momentum nie zawiera szkodliwych substancji takich jak żelatyna, laktoza czy gluten. Więcej o składnikach Momentum możesz przeczytać w zakładce „Jak to działa?”.

Czy mogę kupić Momentum w drogerii lub aptece?

Momentum jest niedostępny w sklepach drogeryjnych i aptekach. Dystrybuujemy go bezpośrednio, aby zachować pewność co do sposobu przechowywania czy polityki prywatności. Dzięki prowadzeniu sprzedaży wyłącznie przez Internet, możemy też zaoferować Ci niższą cenę oraz atrakcyjne pakiety, w których otrzymujesz nawet połowę zamówionych opakowań gratis. Ze względu na koszty dystrybucji i pośredników tak opłacalna oferta nie byłaby możliwa do wprowadzenia w drogeriach czy aptekach.

Czy stosując Momentum muszę coś zmienić w dotychczasowym stylu życia?

Nie, stosowanie Momentum nie wymaga od Ciebie wprowadzania zmian w Twoich obecnych upodobaniach, nawykach żywieniowych czy sposobie spędzania wolnego czasu - Momentum działa niezależnie od Twojego stylu życia. Już samo stosowanie suplementu sprawi, że będziesz efektywniej wykorzystywać swój czas, łatwiej się koncentrować i zapamiętywać potrzebne informacje. Efekty będą jednak najlepsze, jeśli połączysz stosowanie Momentum z odpowiednią dietą, regularną aktywnością fizyczną i odpowiednią ilością snu i odpoczynku (w celu otrzymywania porad dotyczących codziennych praktyk wspierających działanie mózgu możesz zapisać się na nasz newsletter).

Czy mogę stosować Momentum, jeżeli nie mam problemów z pamięcią ani z koncentracją?

Tak - ponieważ brak problemów z pamięcią czy koncentracją to świetny start do tego, aby stać się wyjątkowo efektywną osobą. Jeśli już teraz łatwo koncentrujesz się na zadaniu czy nauce, pomyśl ile możesz osiągnąć, gdy zaczniesz stosować ten preparat. Momentum to nie lek na koncentrację, ale przede wszystkim suplement zwiększający Twój potencjał niezależnie od tego z jakiego poziomu efektywności zaczynasz. Wielu z naszych klientów zaczęło zażywać Momentum w momencie, gdy całkiem nieźle sobie radzili w danej dziedzinie, ale chcieli stać się w niej absolutnie najlepsi. Momentum pomogło im osiągnąć cel.

Czy są jakieś przeciwwskazania w stosowaniu Momentum?

Momentum to suplement przeznaczony dla osób dorosłych. Jest niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie powinien być też zażywany w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników (pełny skład dostępny jest w zakładce „Jak to działa?"). Należy pamiętać, że Momentum to suplement i nie może być traktowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Czy mogę pić alkohol stosując Momentum ?

Tak. Momentum nie wchodzi w interakcje z alkoholem. Działanie suplementu jest niezależne od spożywanych produktów. Warto jednak zaznaczyć, że spożywanie alkoholu w dużych ilościach ma negatywny wpływ na sprawność intelektualną. Najlepsze efekty osiągniesz, ograniczając spożycie alkoholu w okresie suplementacji.

Skąd wiadomo, że Momentum działa?

Działanie Momentum zostało potwierdzone w niezależnych badaniach, w których udowodniono ok. 30% wzrostu aktywności mózgu w grupie zażywającej suplement. Uczestnicy stosujący Momentum osiągnęli znaczny wzrost koncentracji, szybkości reakcji oraz ilości zapamiętywanych informacji względem grupy, która nie zażywała suplementu. Więcej o tych badaniach przeczytasz w zakładce „Jak to działa?”.

Jak długo będę czekać na przesyłkę ?

Zamówienia realizujemy w ciągu jednego dnia roboczego, a produkt dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Paczki za pobraniem realizujemy wyłącznie na terenie Polski. Do zamówień zagranicznych wymagamy płatności kartą. Koszt przesyłki na terenie całego świata wynosi 60 zł.

Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Tak, możesz zamówić Momentum z dowolnego miejsca na świecie, a my dostarczymy tam suplement. Jest to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. W przypadku dostawy zagranicznej wydłużeniu ulega jedynie czas dostarczenia przesyłki. Koszt przesyłki na terenie całego świata wynosi 60 zł. Do zamówień zagranicznych wymagamy płatności kartą. Paczki za pobraniem realizujemy na terenie Polski.

Czy mogę stosować Momentum po przebytej niedawno operacji?

W przypadku przebytej w ostatnim czasie operacji przed rozpoczęciem kuracji bezwzględnie zalecamy konsultację z lekarzem.

Czy mogę stosować Momentum gdy cierpię na przewlekłą chorobę?

W przypadku gdy cierpisz na przewlekłą chorobę, np. cukrzycę, przed rozpoczęciem kuracji bezwzględnie zalecamy konsultację z lekarzem.

Osiągaj więcej już w 14 dni !
  • Poprawia aktywność mózgu nawet o 30%
  • Brak efektów ubocznych
  • 100% naturalny skład
Chcę osiągać więcej 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Wstawaj z łóżka z energią i motywacją oraz kładź się wieczorem z poczuciem spełnienia i satysfakcji.

ROZPOCZNIJ PROGRAM I OSIĄGAJ WIĘCEJ KAŻDEGO DNIA 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy