30% wyższa aktywność mózgu wśród badanych
90-dniowa gwarancja zwrotu
24h Szybka wysyłka
Wybierz język:

Poznaj opinie osób, które wybrały Momentum.

Przeczytaj co o Momentum mówią nasi klienci:

Średnia opinia: 

Opinie naszych testerów:

Daniel Kowal Profesjonalny gracz online

Ocena:

Gry online są moją pasją i największym hobby. Najbardziej ciekawią mnie strategiczne gry, w których trzeba się naprawdę niemało nakombinować, żeby przejsć na kolejny poziom. Bardzo często potrzebna jest cała strategia gry. Momentum pomogło mi bardziej skoncentrować się i zacząć logicznie myśleć. Teraz nawet najtrudniejsza gra logiczna nie jest dla mnie wyzwaniem. Radzę sobie ze wszystkim. Dodatkowym plusem jest to, że z działania Momentum mogę skorzystać nie tylko przy komputerze, ale tak po prostu - w codziennych sprawach.

Jan Nowicki Zawodnik zwycięskiej drużyny w krajowym turnieju piłki siatkowej

Ocena:

Momentum jest świetnym produktem dla sportowców! Mogę go polecić wszystkim tym, którzy chcą zwiększyć swoją koncentrację. Ja sprawdziłem go na własnej skórze. Od dawna gram w siatkówkę. Jestem rozgrywającym. Siatkówka to sport drużynowy, gdzie liczy się odpowiednie rozegranie, taktyka i przemyślane ruchy na boisku. Odkąd biorę Momentum, poprawiłem szybkosć myślenia, podejmuję dobre decyzje na boisku i potrafię przewidzieć zagrywki przeciwników. Moj umysł pracuje znacznie szybciej i skuteczniej.

Opinie naszych użytkowników:

Mariusz (gracz giełdowy)

Ocena:

Giełda wymaga dużego skupienia, muszę być ciągle w stanie gotowości, obserwować co się dzieje. Muszę analizować na bieżąco spadki i wzrosty, pamiętać wzorce z przeszłości i szybko wykorzystywać pojawiające się szanse. Niedawno zająłem się tym na poważnie i Momentum pomógł mi to wszystko ogarnąć - zapamiętywać, szybciej analizować, mieć bystry i jasny umysł i szybko reagować. Zawdzięczam wam niemałą sumkę pieniędzy :)

Iwona (tenisistka)

Ocena:

Zdecydowałam się na Momentum, ponieważ od kilku lat regularnie biorę udział w turniejach tenisa. Jednak ostatnio coraz częściej przegrywałam, ciężko mi było skupić się na meczach, zbyt wolno reagowałam na piłki przeciwnika. Momentum biorę od 2 tygodni i naprawdę widzę różnicę! Łatwiej mi się skoncentrować, coraz szybciej podbiegam do piłek, ostatnio kilka razy wyszedł mi half volley! Dzięki wielkie za pomoc!

Paweł (bankier)

Ocena:

Pracuję dość długie godziny, szczególnie ostatnio musiałem spełnić wyśrubowane targety. Jednocześnie urodziło mi się drugie dziecko i naprawdę ciężko było mi pogodzić wywiązanie się z wszystkich obowiązków w pracy z zapewnieniem, żeby mój synek kojarzył kto jest jego tatusiem. Momentum pozwoliło mi lepiej skoncentrować się na moich zadaniach, co znacznie podwyższyło moją efektywność i pozwala mi wychodzić trochę wcześniej do domu i mieć jakikolwiek work- life balance.

Ola (studentka, audytor)

Ocena:

Ciężko jest studiować dziennnie i pracować na pełen etat jednocześnie - to naprawdę wyczerpuje. Momentum pomogło mi to wszystko kontrolować, pamiętać i o tym co mam do zrobienia w pracy, i o tym co muszę zrobić na studia. W trakcie zauważyłam też, że o wiele szybciej się uczę. Teraz mogę o wiele więcej zrobić jednego dnia i dzięki temu wydaje się on zdecydowanie dłuższy. Super, dzięki!  

Mariusz (student)

Ocena:

A mi nic nie pomogło.Biorę od 3 dni. Myślałem, że to pozwoli zdać sesję, nie rezygnując z imprez i że będę mógł kuć na kacu, ale nie daje rady.

Robert (pokerzysta)

Ocena:

Poker to moje życie - moja pasja i moje główne źródło dochodu (chociaż bywa różnie). Momentum pomogło mi szybciej rozgryzać ruchy przeciwnika i unikać błędów, dzięki temu teraz znacznie częściej wygrywam rozdania. Biorę dwa tygodnie, mam nadzieję, że ten efekt się utrzyma!

Piotrek (gracz online)

Ocena:

Przyznam, że komputer zajmuje dość dużą część mojego życia. No dobra, zdecydowaną większość. Gry online to moja miłość. Te tabsy zwiększyły mój refleks i spostrzegawczość.Teraz będę gankować wszystkich noobów :)

Kasia (marketingowiec)

Ocena:

Ktokolwiek miał do czynienia z marketingiem online, na pewno wie, jak ten świat szybko się zmienia. Nowe googlowskie zasady, nowe możliwości analityki internetowej, spadające CTRy tradycyjnych metod, wciąż nowe trendy mobile, cross-channel i Bóg wie co jeszcze. Naprawdę ciężko za tym nadążyć. Zdecydowałam się na Momentum ze wględu na potwierdzony w badaniach wpływ na szybkość przyswajania nowych informacji i uczenia się nowych obowiązków i nie zawiodłam się. Do tego jestem też jakaś spokojniejsza i mam wrażenie, że w końcu mam ten bałagan pod kontrolą.

Michał (sprzedawca)

Ocena:

Życie sprzedawcy jest naprawdę intensywne - ciągle w drodze, ciągle pod presją, żeby spełnić cel na miesiąc, ciągle rosnące wymagania, ciągła konkurencja z innymi. To jest naprawdę nieźle stresujące. Momentum pomógł mi się skoncentrować, jestem o wiele bardziej efektywny, mam jakoś jaśniej w głowie - ok to ten kient, dla którego ważne jest to i to, więc trzeba uderzyć w te punkty, szybka gadka i po sprawie, lecimy dalej. Nic Cię nie zaskoczy. Biorę to już długo, ale warto było - mam szansę zostać sprzedawcą roku! Do tego żona się zawsze wkurzała, że ciągle coś zapominam, teraz zdarza mi się to zdecydowanie rzadziej.

Monika (pani domu)

Ocena:

Mam trójkę małych dzieci, które bardzo kocham, ale przyznam, że są dość hałaśliwe i potrafią czasem dać w kość. Wzięłam Momentum, bo myślałam, że pomoże mi jakoś to wszystko ogarnąć, ale dalej jestem ciągle zmęczona. W sumie nie wiem na co liczyłam - ani lepsza koncentracja, ani szybkosć przyswajania nowych rzeczy, ani sprawność ruchowa nie zmienią faktu, że mam trójkę dzieciaków.Chyba trzeba to po prostu przetrwać :)

Wstawaj z łóżka z energią i motywacją oraz kładź się wieczorem z poczuciem spełnienia i satysfakcji.

ROZPOCZNIJ PROGRAM I OSIĄGAJ WIĘCEJ KAŻDEGO DNIA 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy